HATAY / KIRIKHAN / Yunus Emre Ortaokulu Okur Yazar Buluşması

Okulumuzda okur – yazar buluşması etkinliği kapsamında tüm sınıf düzeyinden öğrencilerin katılımıyla Allah’a Yazılan Dilekçe, Ayafosya Muhafızı gibi kitapların yazarı olan Mikail Okumuş’un Seccadem Beni Özler Mi kitabı okundu. Kitap içeriğiyle ilgili  bilgi yarışması düzenlendi. Yarışmaya katılan 120 öğrenci arasından 1. olan 7F sınıfından Murat Baki Erdoğan, 2. 8B sınıfından Hasan Ahraz, 3. 5E sınıfından Yusuf Deviren olmuştur. 27 Nisan günü kitabın yazarı Mikail Okumuş,  Namaz konulu konferans vermek için okulumuzu ziyaret etmiş hoş bir söyleşi olmuştur. Namazın; insan sağlığına faydalarını, ruhu arındırdığını, stresten uzaklaştırdığını, zorluklara karşı pes etmeyip sabırlı olmayı sağladığını anlatmıştır. Konferans sonrasında öğrencilerin soruları olanları tek tek dinleyip cevaplandırmış, Seccadem Beni Özler mi kitabını yanında getiren öğrencilerin kitaplarını imzalamıştır.

Dereceye giren öğrencilerin madalyalarını ve hediyelerini takdim eden yazarımız öğrencileri bir kez daha onurlandırmıştır.

Okul Müdürümüz Yılmaz Hakan ALADAĞ bu güzel günün anısına Yazar Mikail OKUMUŞ’ a plaket takdim edip okulumuz adına teşşekür ettiler.

Ziyaretçi :949
Bugün : 83
Toplam : 396800

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir